Contactgegevens van aangesloten Studenten Alpen Clubs

ASAC Science Park 305
1098 XH Amsterdam
Opgericht: 1926
Voorzitter Koen Greuell
voorzitter@asac.nl
Vice Voorzitter Louis Besseling
vicevoorzitter@asac.nl
Secretaris Victor Gladys
secretaris@asac.nl
Penningmeester Ivo Goede
penningmeester@asac.nl
Weekendcommissaris Clara Tump
weekend@asac.nl
PR commissaris Janna Wilhelmsen
prcommissaris@asac.nl
Materiaal commissaris Jana de Vries
materiaal@asac.nl

 

DSAC Societeit Phoenix
Phoenixstraat 30
2611AL Delft
Opgericht:
President Wijnand Bodewes
president@dsac.eu
Secretaris Sebastiaan van de Graaff
secretaris@dsac.eu
Thesaurier Daan Kusters
thesaurier@dsac.eu
Schuhplatter Luc Verbaas
klimmen@dsac.eu
Schubbe Philippine Cleton
tourski@dsac.eu
Hüttewirt Beatrice Verdoorn
klimweekend@dsac.eu

 

ESAC Studenten SportCentrum
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
Opgericht: 18 februari 1976
Voorzitter Jacco Pereboom
voorzitter@esac.nl
Secretaris Mirte Verdaasdonk
secretaris@esac.nl
Penningmeester Jan Manders
penningmeester@esac.nl
Klimcommissaris Paul Flintrop
klimco@esac.nl
Materiaalcommissaris Glenn Langermans
matco@esac.nl
Interne betrekkingen Joep Gevaert
ib@esac.nl

 

GSAC ACLO Sportcentrum
Blauwborgje 16
9747 AC Groningen
Opgericht: 7 februari 1946
Lense Hoepman Praeses
praeses@gsac.nl
Britt Prakken Abactis
abactis@gsac.nl
Julia Borgh Fiscus
fiscus@gsac.nl
Thijs Strik Weekendcommissaris
weekend@gsac.nl
Erik de Jong Muurcommissaris
muur@gsac.nl
Sybrand van Rees Materiaalcommissaris
materiaal@gsac.nl

 

WSAC Ibex https://www.wsacibex.com
Bornsesteeg 2
6708 PE Wageningen
Opgericht: 27 maart 1986
Casper van Lier Voorzitter
Jesse Hopstaken Secretaris
Tinko Jans Penningmeester
Annemarie Bok Activiteitencommissaris
Nick van der Zwan Weekendcommissaris
Annemarie Bok Materiaal- en Opleidingscommissaris

 

LSAC Societeit Minerva
Breestraat 50
2311 SC Leiden
Opgericht: 3 maart 1924De LSAC is op dit moment niet actief. Mocht er interesse zijn om de LSAC nieuw leven in te blazen of om te klimmen in de buurt van Leiden, kan er contact worden opgenomen met het NSAC bestuur (bestuur@nsac.alpenclub.nl).

 

MaasSAC Postbus 616
6200 MD Maastricht
Opgericht: 18 mei 1984
Pieter van Zundert Voorzitter
voorzitter@maassac.nl
Astrid Witters Vice Voorzitter
vicevoorzitter@maassac.nl
Aleksandra Smuda Penningmeester
penningmeester@maassac.nl
Dominika Oliwia Gasiorek Secretaris
secretaris@maassac.nl
Conrad Fullekrug Materiaalcommissaris
materiaalcommissaris@maassac.nl

 

NijSAC Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen
Opgericht: 15 maart 198
Carla van Heck Voorzitter
voorzitter@nijsac.nl
Joost Broekman Vice-voorzitter
vice-voorzitter@nijsac.nl
Teske Voerman Secretaris
secretaris@nijsac.nl
Tom Stock Penningmeester
penningmeester@nijsac.nl
Karlijn Snoeijs Klimcommissaris
klimcommissaris@nijsac.nl

 

TilSAC Academielaan 5
5037 ET Tilburg
bestuur@tilsac.nl
Opgericht: 18 september 1984
Praeses Merel Tombrock
voorzitter@tilsac.nl
Abactis Chantalle Al
secretaris@tilsac.nl
Penningmeester Twan Vermeulen
penningmeester@tilsac.nl
Klimcommissaris Danny Vong
klimcommissaris@tilsac.nl

 

TSAC Postbus 217 t.a.v. TSAC
7500 AE Enschede
Opgericht: 3 december 1979
Voorzitter Gerben Siegersma
voorzitter@tsac.alpenclub.nl
Penningmeester Frank Stapel
penningmeester@tsac.alpenclub.nl
Floris van den Oever Secretaris
secretaris@tsac.alpenclub.nl
Coordinator Interne Betrekkingen Rick Poppe
cib@tsac.alpenclub.nl
Vice-voorzitter Rick Poppe
vice-voorzitter@tsac.alpenclub.nl
Weekendcommissaris Manon Bosch
klimco@tsac.alpenclub.nl

 

S.V.A.C. Yeti Sanctus Virgilius Alpen Club Yeti
yeti.alpenclub.nl
Oude Delft 57
2611 BC Delft
Opgericht: 17 november 1981
Voorzitter Bauke Schoustra
voorzitter@yeti.alpenclub.nl
Secretaris Sita van Hasselt
secretaris@yeti.alpenclub.nl
Penningmeester Tim Lelieveld
penningmeester@yeti.alpenclub.nl
Weekend Commissaris Jip Enthoven
weekend@yeti.alpenclub.nl
Materiaal Commissaris Wouter Koks
materiaal@yeti.alpenclub.nl

 

USAC Pnyx, t.a.v USAC
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
Opgericht: 15 november 1928
Praeses Elisabeth Lens
praeses@usac.alpenclub.nl
Vice Praeses Sara Bekkers
vice@usac.alpenclub.nl
Ab-Actis Diede Yadava
ab-actis@usac.alpenclub.nl
Fiscus Maaike Blekman
fiscus@usac.alpenclub.nl
Materiaal Commissaris Ties Mens
materiaal@usac.alpenclub.nl
HSHG Thomas Aalbers
hshg@usac.alpenclub.nl

 

ZeeSAC ZeeSAC t.a.v. ZeeSAC
Huisduinerweg 12
1782 GZ
Den Helder
Opgericht:
Voorzitter Flo Vogel
Penningmeester Niels Blok
Voorzitter Activiteiten Justin-Bryan Gross
Secretaris Tijs Roodenberg