Contactgegevens van aangesloten Studenten Alpen Clubs

ASAC Science Park 305
1098 XH Amsterdam
Opgericht: 1926
Voorzitter Tessa Cramwinckel
  voorzitter@asac.nl
Vice Voorzitter Cathelijne Vandersmissen
  vicevoorzitter@asac.nl
Secretaris Ayşen Aktaş
  secretaris@asac.nl
Penningmeester Kasper Tulder
  penningmeester@asac.nl
Weekendcommissaris Pieter de Leeuw
  weekend@asac.nl
Materiaal commissaris  Miron van der Kolk
  materiaal@asac.nl
   
   

 

DSAC Societeit Phoenix
Phoenixstraat 30
2611AL Delft
Opgericht:
President Wijnand Bodewes
  president@dsac.eu
Secretaris Sebastiaan van de Graaff
  secretaris@dsac.eu
Thesaurier Daan Kusters
  thesaurier@dsac.eu
Schuhplatter Luc Verbaas
  klimmen@dsac.eu
Schubbe Philippine Cleton
  tourski@dsac.eu
Hüttewirt Beatrice Verdoorn
  klimweekend@dsac.eu

 

ESAC Studenten SportCentrum
O.L. Vrouwestraat 1
5612 AW Eindhoven
Opgericht: 18 februari 1976
Voorzitter Bjarne Kraak
  voorzitter@esac.nl
Secretaris Indie Peeters
  secretaris@esac.nl
Penningmeester Thijs Niestadt
  penningmeester@esac.nl
Klimcommissaris Emile Ducornez
  klimco@esac.nl
Materiaalcommissaris Isabelle Franklin
  matco@esac.nl
Vice-voorzitter Bartho van den Broeke
  vicevoorzitter@esac.nl

 

GSAC ACLO Sportcentrum
Blauwborgje 16
9747 AC Groningen
Opgericht: 7 februari 1946
 
Praeses Renske Ferwerda
  praeses@gsac.nl
Abactis Astrid Bieger
  abactis@gsac.nl
Fiscus Casper de Wit
  fiscus@gsac.nl
Weekendcommissaris Jouke Kleefstra
  weekend@gsac.nl
Muurcommissaris Christian Grier Mulvenna
  muur@gsac.nl
Materiaalcommissaris Tom Kosters
  materiaal@gsac.nl

 

WSAC Ibex https://www.wsacibex.com
Bornsesteeg 2
6708 PE Wageningen
Opgericht: 27 maart 1986
 
Voorzitter Marion Snijders
   
Secretaris Jesse Hopstaken
   
Penningmeester Tinko Jans
   
Activiteitencommissaris Nick van der Zwan
   
Weekendcommissaris Jordi Petit Pedro
   
Materiaal- en Opleidingscommissaris Inge van der Wal
   

 

LSAC Societeit Minerva
Breestraat 50
2311 SC Leiden
Opgericht: 3 maart 1924De LSAC is op dit moment niet actief. Mocht er interesse zijn om de LSAC nieuw leven in te blazen of om te klimmen in de buurt van Leiden, kan er contact worden opgenomen met het NSAC bestuur (bestuur@nsac.alpenclub.nl).

 

MaasSAC Postbus 616
6200 MD Maastricht
Opgericht: 18 mei 1984
Voorzitter Matthias Mertes
  president@maassac.nl
Vice voorzitter Trijntje van der Hoeven
  vicepresident@maassac.nl
Penningmeester Luke Carter/Enrico Wegner
  treasurer@maassac.nl
Secretaris Lynn Mulder
  secretary@maassac.nl
Klimcommissaris Nora Andelfinger
  climbingcommissioner@maassac.nl

 

NijSAC Heyendaalseweg 141
6525 AJ Nijmegen
Opgericht: 15 maart 198
Voorzitter Tobias Cunnen
  voorzitter@nijsac.nl
Vice-voorzitter Ellen Gunnarsdóttir
  vice-voorzitter@nijsac.nl
Secretaris Jonas Kamminga
  secretaris@nijsac.nl
Penningmeester Heleen Severin
  penningmeester@nijsac.nl
Klimcommissaris David Vonk
  klimcommissaris@nijsac.nl

 

TilSAC Academielaan 5
5037 ET Tilburg
bestuur@tilsac.nl
Opgericht: 18 september 1984
Voorzitter Anniek Lanters
  voorzitter@tilsac.nl
Secretaris Karlijn ten Cate
  secretaris@tilsac.nl
Penningmeester Franklin Slettehaugh
  penningmeester@tilsac.nl
Klimcommissaris Danny Vong
  klimcommissaris@tilsac.nl

 

TSAC Postbus 217 t.a.v. TSAC
7500 AE Enschede
Opgericht: 3 december 1979
Voorzitter Steven Hendriksen
  voorzitter@tsac.alpenclub.nl
Vice-voorzitter Tijmen Oliehoek
  vicevoorzitter@tsac.alpenclub.nl
Secretaris Marten Voorberg
  secretaris@tsac.alpenclub.nl
Penningmeester Nina Troppmair
  penningmeester@tsac.alpenclub.nl
Weekendcommissaris Jan van den Berg
  klimco@tsac.alpenclub.nl
Commissaris Interne Betrekkingen Tijmen Oliehoek
  cib@tsac.alpenclub.nl

 

S.V.A.C. Yeti Sanctus Virgilius Alpen Club Yeti
yeti.alpenclub.nl
Oude Delft 57
2611 BC Delft
Opgericht: 17 november 1981
Voorzitter Bauke Schoustra
  voorzitter@yeti.alpenclub.nl
Secretaris Sita van Hasselt
  secretaris@yeti.alpenclub.nl
Penningmeester Tim Lelieveld
  penningmeester@yeti.alpenclub.nl
Weekend Commissaris Jip Enthoven
  weekend@yeti.alpenclub.nl
Materiaal Commissaris Wouter Koks
  materiaal@yeti.alpenclub.nl

 

USAC Pnyx, t.a.v USAC
Achter Sint Pieter 25
3512 HR Utrecht
Opgericht: 15 november 1928
Praeses Lise Berghuis
  praeses@usac.alpenclub.nl
Vice Praeses Lotte van Horssen
  vice@usac.alpenclub.nl
Ab-Actis Friso de Vries
  ab-actis@usac.alpenclub.nl
Fiscus Lara Hemmelder
  fiscus@usac.alpenclub.nl
Materiaal Commissaris Frits Mensink
  materiaal@usac.alpenclub.nl
HSHG Lukas Schenk
  hshg@usac.alpenclub.nl

 

ZeeSAC ZeeSAC t.a.v. ZeeSAC
Huisduinerweg 12
1782 GZ
Den Helder
Opgericht:
Voorzitter Tijs Roodenberg
   
Penningmeester Xanthiany Evalle
   
Commissaris Activiteiten Ewout Berk
   
Secretaris Thimo van Issum